Přihlášení na akci

 

 1. typ účasti   2. kontaktní údaje   3. osoby   4. položky přihlášky   5. rekapitulace   

 

Typ účasti

Chci přihlásit osoby na akci Celostátní odborná konference REGENERACE BYTOVÉHO FONDU A VEŘEJNÝCH BUDOV, energeticky úsporné stavění začínající 27.11.2018 09:00:00 s místem konání Kongresové centrum Aldis Hradec Králové.

 

Vyberte typ přihlášení:

Chci se zúčastnit nebo si koupit sborník
jedná se o volbu, kterou si zvolí účastník, který se chce jen a pouze dozvědět něco o dané problematice a nebude nic vystavovat ani nijak prezentovat

Chci přednášet k tématu nebo prezentovat výrobky či služby
jedná se o volbu, kterou si zvolí účastník, který působí nebo podniká v dané oblasti, chce přednášet k tématu a/nebo prezentovat výrobky či služby (platí i pro distribuci materiálů nebo zveřejnění inzerce)

 

 

Pořadatelem akce: Centrum stavebního inženýrství a. s. Praha
Organizační zajištění: Miroslav Bezouška, IČ: 68977913

Tato akce je hrazena z prostředků na úhradu nákladů vzniklých dle §320a zákoníku práce na sociální dialog v roce 2018. Vstup na konferenci je podmíněn registrací, registrovaní návštěvníci neplatí vložné.

Uvedené ceny dalších služeb uvedeny bez DPH, vyčíslení DPH a ceny s DPH je pouze informativní(vypočítávané matematicky)

PO ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY VYČKEJTE ZÁLOHOVÉ FAKTURY (ZASÍLÁME EMAILEM NA UVEDENOU ADRESU) PLATBU PROVÁDĚJTE AŽ PODLE ÚDAJŮ V ZÁLOHOVÉ FAKTUŘE!! ZÁLOHOVOU FAKTURU NEZASÍLÁME V PŘÍPADĚ, ŽE PŘIHLÁŠKA OBSAHUJE JEN POLOŽKY ZDARMA A CELKOVÁ HODNOTA V PŘIHLÁŠCE JE NULOVÁ.

Pro poskytování služeb platí Všeobecné obchodní podmínky (jejich text ke stažení ZDE]